Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Dunajovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion u Kramářů ubytování Dolní Dunajovice

Nabízíme Vám ubytování v soukromí pro 9 osob v bytové jednotce se samostatným vchodem, kde se nachází tři třílůžkové pokoje, společenskou halou, kuchyní a koupelnou s WC.
K hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Penzion u Kramářů ubytování Dolní Dunajovice a jeho okolí:

Ubytování v soukromí u Kramářů v Dolních Dunajovicích. Ubytování se nachází ve středu vinařské obce Dolní Dunajovice, v kraji pod Pálavou, přibližně 6 km od historického města Mikulov.Nabízíme Vám ubytování v soukromí pro 9 osob v bytové jednotce se samostatným vchodem, kde se nachází tři třílůžkové pokoje, společenskou halou, kuchyní a koupelnou s WC.Cena: za bytovou jednotku s připojením k internetu a se zahradou na letní aktivity: 1.750 Kč za den/ max 9 osobCena na 7 dní (od neděle do neděle) je 12.000 Kč/týdenTřílůžkový pokoj s připojením na internet cena: 330 Kč/osoba/den,

nad 5 dní 280 Kč/osoba/denMožnost úschovy kol.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion u Kramářů Dolní Dunajovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion u Kramářů

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion u Kramářů, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Dunajovice - Dolní Dunajovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion u Kramářů. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dolní Dunajovice - Dolní Dunajovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.