Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Dunajovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


v soukromí U Zouharů ubytování Dolní Dunajovice

Ubytování soukromého typu. Apartmány s obyvatelnou částí, kuchyňským koutem, sociálním zařízením a v podkroví je ložnice. Vhodné pro rodiny, skupiny, Cyklostezky, vinné stezky.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu v soukromí U Zouharů ubytování Dolní Dunajovice a jeho okolí:

Dva apartmány s obyvatelnou částí s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, vařičem a základním kuchyňským nádobím. Televizor, wifi. Vlastní sociální zařízení s sprchovým koutem. V Podkroví ložnice se čtyřmi lůžky.

Úschova kol, grilování, parkování u objektu.

V obci obchody, kavárny, pizzerie, pošta, hřiště.

V okolí cyklostezky, vinné stezky.

Palav, Mikulov s historickým jádrem, Lednicko-valtický areál.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci prov soukromí U Zouharů Dolní Dunajovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro v soukromí U Zouharů

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro v soukromí U Zouharů, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Dunajovice - Dolní Dunajovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro v soukromí U Zouharů. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení v soukromí věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dolní Dunajovice - Dolní Dunajovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.