Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Dunajovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion u galu ubytování Dolní Dunajovice

Kapacita : 28 lůžek a 4 přistýlky 2 Apartmány 7 Pokojů
Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Penzion u galu ubytování Dolní Dunajovice a jeho okolí:

Penzion je charakterizovaná na celoroční užívání: Kapacita : 28 lůžek a 4 přistýlky 2 Apartmány - Součástí apartmánu je Kuchyň s nádobím 7 Pokojů - (2,3,4 lužkové) součástí každého pokoje je soc. Zařízení Pro pokoje jsou určené 2 společné kuchyně Vybavení : Tv, satelit, WiFi, lednička, rychlovarná konvice , základní nádobí, Společenská místnost : 30 mist - je idealní místo pro pořádání firemních či rodinných oslav Dvůr: je zde možnost posezení pod pergolou, nebo si zde něco ugrilovat Parkování: k penzionu je i oplocené parkoviště Cyklisté: V penzionu je i uschovna kol v uzamčené místnosti Sport: U penzionu je fotbalové hřiště a tenisový kurt.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion u galu Dolní Dunajovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion u galu

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion u galu, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Dunajovice - Dolní Dunajovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion u galu. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dolní Dunajovice - Dolní Dunajovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.