Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Dunajovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Vinařský dvůr "U Mlýnků" ubytování Dolní Dunajovice

Penzion "Vinařský dvůr" se nachází v obci Dolní Dunajovice, která je proslulá především svojí bohatou vinařskou minulostí i přítomností.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club International stálá diskotéka - tanec - zábavatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Penzion Vinařský dvůr "U Mlýnků" ubytování Dolní Dunajovice a jeho okolí:

Penzion s parkovištěm se nachází také přímo v areálu "Vinařského dvora". Kapacita ubytování je 50 lůžek včetně přistýlek. Parkoviště má elektronicky otevíranou a zabezpečenou bránu. Vybavenost pokojů je velmi luxusní. Interiéry jsou vybaveny stylovým nábytkem, lůžka jsou vybavena kvalitními latexovými matracemi, jež Vám zajistí kvalitní spánek. Přikrývky a polštáře jsou poslední novinkou firmy Klinman. U každého pokoje je sociální zařízení. V apartmánech najdete také masážní vanu od firmy Ravak. Každý pokoj má vlastní ventilaci.Ve vzdálenosti 100 m od penzionu se nachází zdravotní středisko (praktický, dětský a zubní lékař, lékárna), nákupní středisko (potraviny, průmysl, textil, obuv, mototechna), restaurace s diskotékou, kavárna a cukrárna. V obci dále najdete čerpací stanici pohonných hmot a autoopravnu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Vinařský dvůr "U Mlýnků" Dolní Dunajovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Vinařský dvůr "U Mlýnků"

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Vinařský dvůr "U Mlýnků", které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Dunajovice - Dolní Dunajovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Vinařský dvůr "U Mlýnků". Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dolní Dunajovice - Dolní Dunajovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.