Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Dunajovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


**

 Penzion u Rabatů ubytování Dolní Dunajovice

Pension je umístěn v zahradě ve dvou lokalitách, je vhodný pro rodiny s dětmi. Vybavení jednotlivých apartmánů v pensionu:samostatný vchod, vybavená kuchyňka, lednice, plynový sporák, varná konvice, kompl. sociální zařízení, atd.
Služba na recepci je 24 hodin kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion u Rabatů ubytování Dolní Dunajovice a jeho okolí:

Obec Dolní Dunajovice je situována na Mikulovsku ve vinařské oblasti pod Pálavskými vrchy (40 km jižně od Brna). Obec leží v údolí, které z východní strany lemuje dominanta - Pálava, hřebeny Dunajovských kopců, pod nimiž se rozprostírají vinohrady a vinné sklípky. V obci je řada firem zajišťujících služby: pekařství, prodejny potravin, cukrárna, nákupní středisko, pošta, zdravotní středisko, lékárna. Hosté se mohou najíst, či občerstvit ve dvou restauracích poblíž pensionu (cca 200m), v obci jsou vybudovány antukové tenisové kurty. V okolí jsou významné kulturní památky (zámky v Mikulově, Valticích, Lednici), lokality pro rekreaci a rybolov (Novomlýnské nádrže), turistické vinařské cyklotrasy, kemp ATC MERKUR Pasohlávky. Penziony jsou umístěny v zahradě ve dvou lokalitách, jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Okolí apartmánů je pečlivě udržované, vnitřní prostory jsou v naprosté čistotě. K dispozici je zahradní nábytek, možnost grilování. V areálu penzionu je prostor pro umístění kol. Parkování automobilů je možné před areálem. Na přání je možná návštěva vinného sklípku s ochutnávkou odrůdových vín, popř. občerstvení formou různých obložených mís nebo produktů tradiční domácí zabíjačky (klobásy, tlačenka, ...).

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion u Rabatů Dolní Dunajovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion u Rabatů

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion u Rabatů, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Dunajovice - Dolní Dunajovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion u Rabatů. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dolní Dunajovice - Dolní Dunajovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.