Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Domaslavice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


*

 Rekreační Středisko Žermanka ubytování Dolní Domaslavice

Rekreační středisko Žermanka (ubytovací kapacita 44 míst v chatkách po 4+4) s písečnou pláží se nachází v Dolních Domaslavicích (region Moravy a Slezska) v malebném podhůří Beskyd přímo na břehu Žermanické přehrady.V areálu je restaurace s teplou kuchyní.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programů


Detailní popis objektu Rekreační Středisko Žermanka ubytování Dolní Domaslavice a jeho okolí:

Středisko Žermanka má kapacitu 44 lůžek v šesti chatkách. Chatky jsou dvoupatrové se samostatnými vchody. V každém podlaží jsou 4 lůžka a malá kuchyňka vybavená lednicí a varnou konvicí (z bezpečnostních důvodů není vybavena vařičem!). V některých nižších patrech chatek jsou funkční krby. Sociální zařízení je společné v hlavní budově areálu.Zajistíme pořádání společenských či rodinných akcí (oslavy narozenin, svatby, společná setkání). Kapacita celé restaurace je 80 lidí. Součástí restaurace je i bar s příjemným posezením u krbu (kapacita 10 osob).Na asfaltovém hřišti je možno provozovat nejrůznější sportovní aktivity např. malá kopaná, nohejbal, volejbal, basketbal, tenis, softtenis. Ke všem těmto hrám půjčujeme sportovní náčiní. Připraven je pro vás i stolní tenis, badminton, ruské kuželky, petanque a stolní hry.V areálu jsou nově postaveny houpačky,skluzavky a prolézačky pro děti.V létě možnost turistických výšlapů do nedalekých Beskyd, stejně jako dlouhých nenáročných procházek. Terén je výborný i pro cyklisty. Žermanická přehrada poskytuje možnost koupání, romantických projížděk na loďkách či šlapadlech. Houbařská sezóna zde láká houbaře z blízkého i dalekého okolí množstvím hub. Rodiny s dětmi zase uvítají minimální automobilový provoz .

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko Žermanka Dolní Domaslavice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko Žermanka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko Žermanka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Domaslavice - Dolní Domaslavice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko Žermanka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dolní Domaslavice - Dolní Domaslavice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.