Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Chřibská Chřibská a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Penzion Na Stodolci ubytování Dolní Chřibská Penzion Chřibská

Nový penzion Na Stodolci, vznikl přestavbou zemědělské usedlosti, tvoří ho dvě samostatné ubytovací části. Pokoje mají vlastní koupelny s WC. Jsou obloženy dřevem. Druhou část tvoří roubenka. Pension má i nekuřáckou restauraci. Vhodné pro pobyt s dětmi.


Detailní popis objektu Penzion Na Stodolci ubytování Dolní Chřibská Penzion Chřibská a jeho okolí:

Nově postavený penzion Na Stodolci, který vznikl přestavbou zemědělské usedlosti, tvoří dvě samostatné ubytovací části. Všechny pokoje se nachází v podkroví a mají vlastní koupelny s WC. Stěny pokojů jsou obloženy masivním dřevem přinášejícím pocit tepla a útulnosti. Celková kapacita penzionu je 32 lůžek.Našim hostům – ale nejen jim – je kromě znamenitého ubytování k dispozici také restaurace Sněmovna s výtečnou kuchyní. Vybrat si můžete z bohaté nabídky pokrmů z drůbežího, vepřového či hovězího masa, náš šéfkuchař však nezapomíná ani na vegetariány (kompletní nabídku jídel naleznete v našem jídelním lístku ).Pro milovníky jízdy na koni jsou k dispozici stáje s jezdeckými koňmi, kde si mohou zajezdit jak zkušení jezdci, tak úplní začátečníci. Večery mohou hosté penzionu strávit ve stodole s letním klubem či v dřevěné Formance, která se nachází v přízemí hned vedle klubové Sněmovny a pohodlně pojme 20 lidí. Letní večery jsou ideální pro grilování v dřevěné stodole s výhledem na okolní pastviny. Kapacita stodoly je cca 100 osob, je tedy možné pořádat zde i větší společenské akce.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Na Stodolci Dolní Chřibská - Chřibská

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Na Stodolci

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Na Stodolci, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Chřibská - Chřibská. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Na Stodolci. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dolní Chřibská - Chřibská, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Laura Chřibská
***

Penzion Laura
[ ubytování Chřibská ]

Cřibské a nasledně na Krásné pole, naproti penzionu je tenisový kurt.Ubytování Chřibská penzion Laura apartmány : Penzion Laura nabízí uzbytování v apartmánech s vlastním vchodem a stylovým vybavením. Apartmány mají kapacitu 2-5 osob, jejich součástí je kombinovaný obývací pokoj a ložnice se sat TV,  soukromá koupelna a ...

K hotelu přísluší parkovištěMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon