Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Bukovsko a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 10 m/s


**

 Penzion Statek-penzion ubytování Dolní Bukovsko

Statek-penzion je jedním z osmi statků 1,5 km od E 55 spojnice Prahy a Č.Budějovic v kraji s největším počtem slunečních dnů v roce mezi rybníky s uzavřeným dvorem(a s hernou 80 m2) ze kterého Vám děti neutečou a v klidu a tichu,které ve městě nazažijete.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Statek-penzion ubytování Dolní Bukovsko a jeho okolí:

Statek-penzion je vzdálen 1,5 km od E 55,18 km od Č.Budějovic,100km od Prahy,200 km od Brna,15 km od Třeboně a je na okraji Třeboňské chráněnné krajinné oblasti.V uzavřeném dvoře jsou dvě pergoly s grily a stoly a židle pod střechou.Pod střechou se také ukládají kola.Travnatý dvůr je využíván hlavně pro míčové hry.Je zde také soukromý bazén 3,5 x 7 metrů.V areálu statku je také grilovna(společenská místnost-cca 45 m2) s Tv(je možné si zapůjčit DVD) a udírna.Hned vedle je herna(80 m2) nejen pro děti s stolním fotbalem,stolním tenisem,šipkami,prolézačkami,skluzavkou,šplhacím žebříkem,šplhací sítí a různými hračkami.Ubytování je v 11-ti pokojích v přízemí pokoj číslo 1 dvoulůžkový spojený s chodbičkou s pokojem číslo 2,který je třílůžkový a jsou využívány jako rodinné.Stejně jsou spojeny pokoje číslo 3,který je dvoulůžkový s možností přistýlky pokoj číslo 4,který je dvoulůžkový.Poslední pokoj v přízemí je pokoj číslo 5,který je čtyřlůžkový.Pokoje na verandě číslo 6 až 11 jsou čtyřlůžkové až na pokoj číslo 10,který je pětilůžkový.Na pokojě číslo 6,7 a 11 je možné dát přistýlky.Jsou to pevná lůžka.V každém pokoji je sociální zařízení(sprcha a umyvadlo)a samostatný WC.Dále jsou na pokojích kuchyňky s úplným vybavením na vaření a stolování.dále je tam chladnička,rychlovarná konvice a dvouvařič.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Statek-penzion Dolní Bukovsko

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Statek-penzion

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Statek-penzion, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Bukovsko - Dolní Bukovsko. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Statek-penzion. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dolní Bukovsko - Dolní Bukovsko, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.