Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Bojanovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Rekreační domek pod Čaganovem ubytování Dolní Bojanovice

Objekt se nachází na okraji vinařské obce Dolní Bojanovice v prostředí vinných sklepů. K dispozici je jeden dvoulůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj, společenská místnost s TV, kuchyňka, sauna, zahrada.
 je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůDetailní popis objektu Penzion Rekreační domek pod Čaganovem ubytování Dolní Bojanovice a jeho okolí:

Rekreační domek pod Čaganovem se nachází na okraji vinařské obce Dolní Bojanovice na jižní Moravě. Je umístěn v prostředí vinných sklepů v regionu Podluží. Poskytujeme celoroční ubytování ve dvou a pětilůžkovém pokoji, součástí rekreačního domku je společenská místnost s TV, plně vybavená kuchyňka, wc, koupelna, sauna a venkovní posezení, možnost parkování před objektem .

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Rekreační domek pod Čaganovem Dolní Bojanovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Rekreační domek pod Čaganovem

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Rekreační domek pod Čaganovem, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Bojanovice - Dolní Bojanovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Rekreační domek pod Čaganovem. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dolní Bojanovice - Dolní Bojanovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.