Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Doksy a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Farmer ubytování Doksy

Penzion je určen pro rodinnou, případně skupinovou rekreaci - turisty, cyklisty, tenisty, borůvkáře, houbaře a milovníky koupání v Máchově jezeře. Nabízíme ubytování ve 2 i 3 lůžkových pokojích,možnost vaření a grilování.Parkování a úschova kol v objektu.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Detailní popis objektu Penzion Farmer ubytování Doksy a jeho okolí:

Penzion je umístěn v klidné rezidenční čtvrti v Doksech a je určen pro rodinnou, případně skupinovou rekreaci - turisty, cyklisty, tenisty, borůvkáře, houbaře a milovníky koupání v Máchově jezeře. Nabízíme příjemné ubytování ve 2 i 3 lůžkových pokojích, pro rodiny s dětmi speciální pokoje s oddělenou ložnicí (celkem 21 lůžek, 4x WC a 3x koupelna), možnost vaření a venkovního posezení s grilováním. Parkování a úschova kol v objektu. Máchovo jezero je vzdáleno asi 10 minut pěší chůze, cca 300 m jsou tenisové kurty s možností pronájmu, v okolí jsou krásné borové lesy nabízející nepřeberné množství turistických vycházek,houbaření a sběr borůvek.Nové cyklistické trasy s tipy na výlet od 20 do 60 km.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Farmer Doksy

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Farmer

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Farmer, které nabízí ubytování ve městě (obci) Doksy - Doksy. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Farmer. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Doksy - Doksy, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.