Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dobšice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Černý sklep ubytování Dobšice

Nabízíme ubytování ve 2 a vícelůžkových pokojích. V objektu je vinný sklep s nabídkou vín místních vinařů,stylová společenská místnost, cyklisté vítáni-úschovna kol,možnost sportovního soustředění. Nabízíme prohlídky místních sklípků s degustací vín.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon


Detailní popis objektu Penzion Černý sklep ubytování Dobšice a jeho okolí:

Výstavba Penzionu Černý sklep v historické sklepní uličce nad původní (cca 200 let starou) sklepní, ručně vyhloubenou, chodbou s typickou černou vinnou plísní na stěnách. Nabízíme ubytování ve 2 a vícelůžkových pokojích. V objektu je vinný sklep s nabídkou vín místních vinařů,stylová společenská místnost, cyklisté vítáni-úschovna kol,možnost sportovního soustředění. Nabízíme prohlídky místních sklípků s degustací vín. Cykloturisté - okolo vedou 2 cyklostezky, úschovna kol, servis kol v místě, zákazníci vinařství – prezentace, ochutnávky i prodej vína, vinařská turistika, sportovní soustředění - v blízkosti je sportovní areál s tělocvičnou, rakouský vinařský turista, ubytování při nadregionálních akcích – Znojemské vinobraní, Putování za vínem – Znovín.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Černý sklep Dobšice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Černý sklep

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Černý sklep, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dobšice - Dobšice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Černý sklep. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dobšice - Dobšice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.