Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dobruška a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 6 m/s


Ubytovna Ubytovna Loučky ubytování Dobruška

Ubytovna Loučky se nachází v Obci Dobruška přibližně 25 kilometrů od Hradce Králové. Nabízíme ubytovací služby pro jakékoliv příležitosti.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetkrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Ubytovna Ubytovna Loučky ubytování Dobruška a jeho okolí:

Ubytovna Loučky se nachází v Obci Dobruška přibližně 25 kilometrů od Hradce Králové. Nabízíme ubytovací služby pro jakékoliv příležitosti. Veškeré informace o cenách našich poskytovaných služeb naleznete na www.ubytovna-loucky.cz

Objednávky týkající se ubytování vyřizujte přes telefonní čísla nebo emaily.Pevně věříme, že s našimi službami budete nadmíru spokojeni.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna Ubytovna Loučky Dobruška

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna Ubytovna Loučky

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna Ubytovna Loučky, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dobruška - Dobruška. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna Ubytovna Loučky. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dobruška - Dobruška, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.