Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dobříš a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Apartmány Pod Archmankou ubytování Dobříš

Nabízíme ubytování ve 2 apartmánech a 3 studiích v 1. patře a v podkroví nového rodinného domku na okraji podbrdského města Dobříš. Minimální doba ubytování jsou 2 noci.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Apartmány Pod Archmankou ubytování Dobříš a jeho okolí:

Nabízíme ubytování ve 2 apartmánech a 3 studiích v 1. patře nového rodinného domku na okraji podbrdského města Dobříš. Každé studio i apartmán má svojí sprchu/WC, na pokojích jsou rovněž zařízené kuchyňky s mikrovlnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí a lednicí. Ve všech pokojích je satelitní TV.Minimální doba ubytování jsou 2 noci.Při obsazení celého domu můžeme za příplatek poskytnout také velkou společenskou místnost s kachlovými kamny v přízemí.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány Pod Archmankou Dobříš

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány Pod Archmankou

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány Pod Archmankou, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dobříš - Dobříš. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány Pod Archmankou. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dobříš - Dobříš, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.