Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dobříš a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Nový Rybník ubytování Dobříš

Zrekonstruovaná rybářská bašta nabízí celkovou kapacitu ubytování 50 lůžek ve 13 dvou a čtyřlůžkových pokojích. Otevřeno celoročně. K dispozici restaurace pro 50 osob a dva salonky celkem pro 45 osob. Tenisový kurt, dětské hřiště, plážový volejbal, sauna.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Nový Rybník ubytování Dobříš a jeho okolí:

Přijeďte a strávíte u nás klidnou rodinnou dovolenou s možností sportovního vyžití a výletů do nejatraktivnějších míst Středočeského kraje. Okolí obce Obořiště, stejně jako celé Brdy jsou téměř celoročně lákadlem k výletům, rekreaci, kratším či delším procházkám. Okolní lesy jsou dlouhodobě vyhledávaným rájem pro houbaře, turisty, cyklisty a milovníky přírody. K výletům a toulkám je možno využít přehledně značených turistických a cyklistických stezek, nebo můžete navštívit některou z nedalekých kulturních a přírodních památek. Ať už Vás do našeho penzionu zavedou cesty ve chvílích Vašeho volna nebo budete projíždět pracovně, zastavte se u nás, ať už na krátké občerstvení, oběd nebo nocleh. Přijďte si navečer s přáteli posedět do naší restaurace a odreagovat se od všedních problémů.

Ve vybavení ja plazmová televize s možností připojení k PC, plátno pro projekci, flipchart, DVD i VHS přehrávač. Součástí areálu je antukový kurt, hřiště na beach volejbal, zahradní altán, venkovní gril.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Nový Rybník Dobříš

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Nový Rybník

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Nový Rybník, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dobříš - Dobříš. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Nový Rybník. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dobříš - Dobříš, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.