Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dětmarovice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Ubytovna Hotelový dům ubytování Dětmarovice

Nabízíme ubytovací kapacitu 70-ti dvoulůžkových a čtyřech třílůžkových pokojů. Sociální zařízení se nachází na pokojích, kuchyňky (vařič a stůl) jsou společné, v patře. Pět pokojů je vybaveno televizním přijímačem, na ostatní pokoje lze TV zapůjčit.
Služba na recepci je 24 hodin


Detailní popis objektu Ubytovna Hotelový dům ubytování Dětmarovice a jeho okolí:

Nabízíme ubytovací kapacitu 70-ti dvoulůžkových a čtyřech třílůžkových pokojů.Sociální zařízení se nachází na pokojích, kuchyňky (vařič a stůl) jsou společné, v patře.Pět pokojů je vybaveno televizním přijímačem, na ostatní pokoje lze TV zapůjčit.Parkování zdarma.Recepce s NON STOP službou nabízí drobný prodej.Nákupní středisko se nachází přímo v Dětmarovicích.Dětmarovice jsou vzdáleny: 6km od Orlové, 10 km od Karviné, 12 km od Bohumína a 20 km od Ostravy.Pokoj standardcena za lůžko a noc (168 + DPH 15%) 192,00 Kč

Pokoj nadstandard **cena za lůžko a noc (248 + DPH 15%) 283,00 KčPři delším pobytu smluvní ceny.

Parkovánípro hosty ZDARMA


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna Hotelový dům Dětmarovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna Hotelový dům

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna Hotelový dům, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dětmarovice - Dětmarovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna Hotelový dům. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dětmarovice - Dětmarovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.