Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Debř Josefův Důl a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Ubytovna Modrý pension ubytování Debř Ubytovna Josefův Důl

Příjemné a klidné ubytování v Mladé Boleslavi nabízí Modrý pension, který poskytuje své ubytovací služby již více jak 18 let v samostatně stojící vile s velkou upravenou zahradou u řeky Jizery v celkem 9 pokojích vč. velkého apartmá.
K hotelu přísluší parkovištěPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Ubytovna Modrý pension ubytování Debř Ubytovna Josefův Důl a jeho okolí:

Modrý pension poskytuje pohodlné dlouhodobé ubytování ve dvou - tří a čtyřlůžkových prostorných pokojích. Sociální zařízení jsou vždy společné pro dva pokoje. V každém pokoji je lednice, televize, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Některé z pokojů mají vlastní vybavené kuchyňky s dostupným zařízením a vybavením pro vaření a možnost konzumace jídel.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna Modrý pension Debř - Josefův Důl

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna Modrý pension

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna Modrý pension, které nabízí ubytování ve městě (obci) Debř - Josefův Důl. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna Modrý pension. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Debř - Josefův Důl, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.