Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dalovice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


Ubytování Na Trojmezí ubytování Dalovice

Ubytování Na Trojmezí, v klidné části obce Dalovice ležící 3 km od centra Karlových Varů. Nabízíme Vám zde krátkodobé i dlouhodobé, příjemné a cenově dostupné ubytování v plně vybavených apartmánech.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Ubytování Na Trojmezí ubytování Dalovice a jeho okolí:

Objekt ubytování je situován v klidné části obce Dalovice, která leží cca 3km od centra lázeňského města Karlovy Vary. V blízkosti obce je napojení na rychlostní komunikaci R6 směr Praha i Cheb či na silnici I/13 (E442) ve směru Ostrov, Chomutov.

Objekt je tvořen celkem čtyřmi apartmány o různých výměrách a uspořádáních. Apartmány jsou vybaveny, jejich dovybavení nájemcem při dlouhodobém pronájmu je samozřejmostí. Základní vybavení je popsáno u jednotlivých apartmánů. Dostupná je TV v každém z apartmánů a internet prostřednictvím Wifi bezdrátové sítě.

V objektu jsou také prostory pro uložení například jízdních kol či lyží. Tyto prostory jsou však společné. Před budovou je parkoviště pro čtyři vozidla. Budova bude omítnuta na jaře roku 2011.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Na Trojmezí Dalovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Na Trojmezí

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Na Trojmezí, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dalovice - Dalovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Na Trojmezí. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dalovice - Dalovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.