Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dačice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s


Penzion Chytrov ubytování Dačice

Penzion se nachází na břehu rybníka zvaný Chytrov, u obce Brandlín, asi 5 km od Studené ve směru na Dačice. Zděná třípodlažní budova se suterénem.V suterénu se nachází společenská místnost s krbem a herna pro stolní tenis.V prvním podlaží je recepce, jíde
Tel.: 222 532 534

Detailní popis objektu Penzion Chytrov ubytování Dačice a jeho okolí:

Ve druhém podlaží je 8 dvoulůžkových pokojů a 2 čtyřlůžkové pokoje, některé s možností přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Třetí podlaží je shodné s druhým.Kapacita penzionu je cca 50 lůžek. Jídelnu a dvě společenské místnosti je možno využívat jako učebny při pořádání seminářů, firemních akcí, školení apod. Ve druhém patře je dětský koutek s možností kreslení.Přímo před objektem je ohniště, dětský koutek (pískoviště, houpačky a prolézačka), asfaltové hřiště (odbíjená, nohejbal atd.), na které navazuje vlastní travnatá pláž. Je zde možno zapůjčit šlapadla - zdarma.K dispozici je parkoviště (možnost parkování i autobusu) a úschovna kol zdarma.Zastávka ČSAD je vzdálená asi 100 m (autobusy zde nejezdí v sobotu a v neděli), zastávka ČD v Dačicích cca 13 km. V případě zájmu můžeme zajistit autobusovou dopravu (pro skupiny).Možnosti výletů: pěšky a na kole - podle turistických značek - televizní vysílač Javořice, v zimě je k dispozici lyžařský vlek ve Studené /5km/ a v Mrákotíně /12 km/, ideální terény pro běžkaře.Výlety autem - Telč (UNESCO), Dačice, Slavonice, J.Hradec, Jihlava, cca 180 km Vídeň.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Chytrov Dačice

 
Vaše jméno:    *
Vaše příjmení:    *
Telefon:    *
Váš e-mail:    *
Jednolůžkový:                
Dvojlůžkový:                
Třílůžkový:                
Čtyřlůžkový:                
Jiný:                
Příjezd:
Odjezd:
Váš vzkaz:


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Chytrov

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Chytrov, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dačice - Dačice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Chytrov. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby v zařízení Penzion věděli kdo se ptá, či komu potrzují ubytování ve městě Dačice - Dačice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je nutné uvést i Vaše telefonní číslo.