Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Čkyně a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s


***

 Penzion Ing. Stanislav Chval ubytování Čkyně

Nabízí: - ubytování v dvou až třech lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením,velká společenská místnost orientační, cena 300,-Kč za lůžko a noc, výjezdy v kočárech a na saních: 600,-- Kč za hodinu.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Ing. Stanislav Chval ubytování Čkyně a jeho okolí:

v roce 2006 prošel mlýn rekonstrukcí s přestavbou na penzion,nachází se

v obci Čkyně - Spůle, okres Prachatice.

Nabízí ubytování v celkem 3 pokojích /1,2,3 lůžkové pokoje + po domluvě možnost přistýlky/ . Každý pokoj má vlastní sociální

zázemí / sprchový kout + WC/. Společná pro všechny pokoje je kompletně zařízená kuchyň. Společenská místnost nabízí kulečník a šipky, TV + SAT, internet a po dohodě i točené pivo. Sauna v objektu. Prostředí v okolí penzionu je velmi klidné, ideální pro rodinné dovolené. Po domluvě s majitelem je možnost ubytování i s domácím

zvířetem. Majitel nabízí vyjíždky v kočáře, při dostatku sněhu v saních. Vyjíždky na koních - individuální domluva na místě. Po domluvě možná i dovolená s vlastním koněm - značené hypostezky.

Okolní krajina je ideální pro cykloturistiku, turistiku, houbaření,

při vhodných podmínkách rafting či kaonistika, v zimě velmi dobrá dostupnost na vleky / Kubova Huť, Javorník, Zadov, Horní Vltavice, Německo, 15-40 km/.

Stravování, obchod, pošta, zábava, kultura - vše velmi dobře dostupné /Čkyně, Vimperk, Prachatice, Strakonice,../

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Ing. Stanislav Chval Čkyně

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Ing. Stanislav Chval

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Ing. Stanislav Chval, které nabízí ubytování ve městě (obci) Čkyně - Čkyně. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Ing. Stanislav Chval. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Čkyně - Čkyně, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.