Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Čížovka Branžež a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Penzion U Turka ubytování Čížovka Penzion Branžež

Rekreační objekt se nachází na strat. místě v Českém Ráji v obci Čížovka. Nedaleko od Drhlen a Branžež.Ubytování ve dvou až čtyřlůž pokojích.Celkem 20 míst.K dispozici kuchyně. Sezóna:do10měs.Cena za osobu/noc 210-230Kč,více na: www.rekreace.lisoftware.cz
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hotelu


http://www.rekreace.lisoftware.cz/
Telefon(+420) 723 522 322 (Hana Turková)
 

Detailní popis objektu Penzion U Turka ubytování Čížovka Penzion Branžež a jeho okolí:

Rekreační objekt se nachází na strategickém místě v Českém Ráji v obci Čížovka. Nedaleko od rybníků Drhleny a Branžež. V blízkosti hrad Kost, Drábské světničky, Valečov, Humprecht, atd. Vhodné pro cykloturistiku (krásné cyklotrasy), pěší turistiku, koupání a houbaření v okolních lesích. Na Branžeži letní kino, disko.Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích (k dispozici celkem 20 míst). Možnost vaření ve vybavené kuchyni (elektrická varná deska, mikrovlná trouba, lednice, nádobí) nebo stravování v restauracích v rekreační oblasti. K dispozici 2 koupelny se sprchovým koutem i vanou. Kapacita společenské místnosti 28 míst + TV. Venkovní sezení s pergolou, ohniště, gril (včetně náčiní). Parkování přímo v objektu. Možnost parkování jízdních kol v krytém uzamčeném stání.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U Turka Čížovka - Branžež

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U Turka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U Turka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Čížovka - Branžež. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U Turka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Čížovka - Branžež, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.