Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Číčovice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion v polích ubytování Číčovice

Penzion o max kapacitě 27 osob ve 12 pokojích. Restaurace, zahrádka, sauna, bazén, dětský koutek s houpačkou a pískovištěm, parkoviště uvnitř areálu, samostatné školící centrum.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion v polích ubytování Číčovice a jeho okolí:

PENZION

➡ Penzion je v budově z 18. století. Tu jsme stylově a citlivě zrestaurovali.

➡ Dům je v uzavřeném areálu bývalého jezuitského statku, ve kterém máme i restauraci, venkovní terasu, bazén, dětský koutek a parkoviště.

➡ Hrát si u nás mohou nejen děti, ale i dospělí. Mám tu petangue i kroket.

➡ Z Malých Číčovic je to na ruzyňské letiště jen 5 minut a do Prahy 15 minut.RESTAURACE

➡ Jsme venkovská restaurace a nestydíme se za to. Naopak, jsme na to hrdí. Inspirujeme se na venkově českém, moravském, ale i italském nebo francouzském.

➡ Každý den pro vás měníme jídelní lístek podle aktuální nabídky čerstvých surovin a momentální inspirace.

➡ Pokud si to budete přát a dáte nám včas vědět, rádi vám připravíme některé speciality a jídla, které si naši hosté oblíbili. Například kachny, husy nebo svíčkovou.

➡ Na naší venkovní terase vám také můžeme opéct sele, krůtu či jiné zvířátko podle vašeho přání.UBYTOVÁNÍ

➡ Můžete se ubytovat v některém z našich 12 pokojů, které si k nám jezdí fotit z odborných časopisů.

➡ K dispozici je 27 lůžek, ve třech třílůžkových a devíti dvoulůžkových pokojích.

➡ Každý pokoj má svou jedinečnou atmosféru a styl. Z pokojů ve 2. patře je krásný výhled do okolních polí, která dala našemu penzionu jméno.

➡ Cena ubytování od 1600,- do 2800,- ( aprox. 70 – 110 Euro)

SVATBY, OSLAVY

➡ Oslavy máme rádi a máme pro ně pochopení. Rádi vám proto nějakou připravíme, ať už je váš důvod k oslavě jakýkoliv. Můžeme vám nabídnout grilování, raut a budeme se snažit vyjít vstříct dalším vašim přáním.

➡ V létě, kdy je možné využít i venkovní krytou terasu, se k nám vejde až 150 osob, v zimě máme připraveny dvě místnosti pro 60 osob.ŠKOLENI

➡ Součástí našeho areálu je i samostatná školící budova pro 20 osob, kde budete mít nerušený klid na práci.

➡ Můžeme vám nabídnout flipchart, bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wifi, občerstvení - coffeabreak podle vašeho přání a projekční stěnu v případě potřeby zajistit pronájem projektoru.OKOLÍ

➡ V Malých Číčovicích stojí barokní osmiboká kaple Nalezení svatého Kříže, která zvláště po setmění krásně dokresluje večerní panorama penzionu.

➡ Vesnička se se nachází v Přírodním parku okolí Okoře. kterému vévodí známá romantická zřícenina.

➡ V blízkostí Číčovice je i Památník Lidice, připomínající vyhlazení této obce nacisty a utrpení jejich občanů.

➡ Okolí je díky několika cyklostezkám ideální pro výlety na kolech.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion v polích Číčovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion v polích

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion v polích, které nabízí ubytování ve městě (obci) Číčovice - Číčovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion v polích. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Číčovice - Číčovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Chládek Kněževes
*

Penzion Chládek
[ ubytování Kněževes ]

penzion Chládek ubytování: Stylový penzion Chládek poskytuje ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Kdispozici je také jeden apartmán a pokoj pro hosty se sníženou pohyblivostí. Součástí každého moderního pokoje je vlastní sociální zařízení a televize. V ceně za ubytování je za ...

K hotelu přísluší parkovištěMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
nabídka výhodné - Penzion Dvůr Hoffmeister Středokluky
****

Penzion Dvůr Hoffmeister
[ ubytování Středokluky ]

penzionu Dvůr Hoffmeister využivá tradičních receptů našich prababiček a vrací se ke kořenům poctivé kuchyně používáním lokálních a sezónních surovin. Tady se budete cítit jako doma. Dobré jídlo, víno a kvalitní servis.  Restaurace je dekorovaná obrazy Adolfa Hoffmeistera a je ideálním místem pro romantické schůzky, ro ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou