Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Chvatěruby a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Rekreační Středisko Turistické centrum Chvatěruby ubytování Chvatěruby

Levné ubytování, restaurace, svatby a prezentační/kulturní akce, Cyklostezka Praha-Drážďany, umístněné v Přírodním parku Dolního Povltaví, rybolov, pronájem fotbalového hřiště a tenisového kurtu, stezka pro kolečkové brusle, pěšky do Prahy 17 km.


Detailní popis objektu Rekreační Středisko Turistické centrum Chvatěruby ubytování Chvatěruby a jeho okolí:

Turistické centrum cyklostezky Praha - Drážďany bylo vystavěno v rámci realizace projektu obce Chvatěruby - tento projekt s názvem „Turistické centrum cyklostezky Praha - Drážďany“ byl SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ (EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ).

Nově postavené a 1. července 2006 otevřené Turistické centrum cyklostezky Praha - Drážďany je umístněné v Přírodním parku Dolního Povltaví ve Chvatěrubech. Bylo postaveno pro rozvoj a podporu cykloturistiky, turistiky a sportovních aktivit.

Ubytování (20 lůžek - 2 pokoje po 6 lidech a jeden pokoj po 8 lidech, se společnými sprchami a WC).

V areálu je i společenská místnost určena k organizování společenských akcí, svateb, předváděcích akcí s kapacitou 120 míst.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko Turistické centrum Chvatěruby Chvatěruby

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko Turistické centrum Chvatěruby

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko Turistické centrum Chvatěruby, které nabízí ubytování ve městě (obci) Chvatěruby - Chvatěruby. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko Turistické centrum Chvatěruby. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Chvatěruby - Chvatěruby, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.