Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Chvaleč a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


Penzion OVEČKA ubytování Chvaleč

Nabízíme celoroční ubytování ve dvou apartmánech s vlastním vstupem, terasou s posezením. Nacházíme se v polovině trasy mezi Trutnovem a Adršpašsko Teplickými skalami v obci Chvaleč 493 m.n.m.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Penzion OVEČKA ubytování Chvaleč a jeho okolí:

Penzion - ubytování - apartmán - Adršpach - pasení ovečekNabízíme celoroční ubytování ve dvou apartmánech s vlastním vstupem, terasou s posezením.Nacházíme se v polovině trasy mezi Trutnovem a Adršpašsko Teplickými skalami v obci Chvaleč 493 m.n.m.Okolí je ideální jak pro milovníky turistiky výšlap do Adršpachu a cyklistiky, nádherný výhled na Krkonoše (kilometry značených stezek, procházky nádhernou přírodou), tak pro lyžaře. Zkrátka každý si vybere to, co je mu nejbližší.Naším hlavním cílem je, abyste od nás odjížděli spokojení, odpočatí a se vzpomínkami na prožití pohodové dovolené v AdršpachuIdeální dovolená pro rodiny s dětmi. Pro děti nezapomenutelný zážitek při dovádění s jehňaty.

Pasení ovečekNezapomenutelný zážitek je pasení oveček. Stačí mít jen chuť a můžete vyrazit.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion OVEČKA Chvaleč

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion OVEČKA

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion OVEČKA, které nabízí ubytování ve městě (obci) Chvaleč - Chvaleč. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion OVEČKA. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Chvaleč - Chvaleč, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.