Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Chvalčov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 16 m/s


Chata Slovan ubytování Chvalčov

Zveme Vás k návštěvě horské chaty Slovan (742 m. n. m. ) na Tesáku v oblasti Hostýnské vrchy. Nabízíme celoroční ubytování a stravování pro školy v přírodě, lyžařské výcviky, školení, rekreace. Personál ovládá znakovou řeč.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasaDetailní popis objektu Chata Slovan ubytování Chvalčov a jeho okolí:

Horská chata Slovan se nachází v části Hostýnských vrchů zvaných Tesák. Nejvyšší vrchol oblasti Tesák je Kyčera (757m.n.mn). Za druhý nejvyšší vrchol lze považovat místo, kde stojí chata Slovan. Na chatě je celoroční provoz.Horská chata Slovan se nachází uprostřed lesů. Přesto je celoročně dostupná po asfaltové silnici. Ubytovací kapacita je 58 lůžek. V hlavní budově je 13 pokojů. Všechny se nachází v prvním patře. Počet lůžek na pokoji je od 4 do 6. Chata má vlastní kuchyň, která zajišťuje stravování všech ubytovaných hostů. Jídla se podávají ve stylově zařízené jídelně. Zde je k dispozici televize, satelit a video. Večer je otevřený mini-bar.Celoročně zde najdete základnu pro své sportovní aktivity. V areálu chaty je hřiště pro míčové hry a tělocvična (pinpongový stůl).Okolní krajina nabízí velké množství značených turistických i bežeckých tras. Po celý rok je možnost relaxovat nebo aktivně sportovat uprostřed lesů oblasti Hostýnské vrchy.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata Slovan Chvalčov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata Slovan

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata Slovan, které nabízí ubytování ve městě (obci) Chvalčov - Chvalčov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata Slovan. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Chvalčov - Chvalčov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.