Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Chrustenice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Autokemp Caravan Camp Valek ubytování Chrustenice

Camp leží 2km od dálnice D5 - sjezd na Loděnice, EXIT 10. Autem jste za 10min. u stanice metra Zličín. Nabízí místo pro karavany a stany. 3lůžkové chatky a 4lůžkové pokoje.V areálu je koupaliště a restaurace. Tenisové kurty, krásné okolí.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Autokemp Caravan Camp Valek ubytování Chrustenice a jeho okolí:

podrobné informace včetně fotografií a ceníku ( v češtině, angličtině a holandštině ) jsou na www.campvalek.cz

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proAutokemp Caravan Camp Valek Chrustenice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Autokemp Caravan Camp Valek

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Autokemp Caravan Camp Valek, které nabízí ubytování ve městě (obci) Chrustenice - Chrustenice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Autokemp Caravan Camp Valek. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Autokemp věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Chrustenice - Chrustenice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.