Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Chrást Tišice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Penzion Monika.


Ubytování Chrást Penzion Tišice
Ubytování ve dvou,tří,nebo čtyřlůžkovém pokoji/apartmán 2+2/.Počet pokojů:4. Na pokojích WC,sprcha,TV,INTERNET. Stravování/snídaně a večeře ve vinárně v přízemí. Ceny pokojů od 300Kč/osoba/noc. 3km od Kostelce nad Labem. Soukromé parkoviště v objektu.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Monika

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion Monika, které nabízí ubytování ve městě (obci) Chrást - Tišice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion Monika. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Chrást - Tišice je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.