Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Chrást Tišice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion Monika ubytování Chrást Penzion Tišice

Ubytování ve dvou,tří,nebo čtyřlůžkovém pokoji/apartmán 2+2/.Počet pokojů:4. Na pokojích WC,sprcha,TV,INTERNET. Stravování/snídaně a večeře ve vinárně v přízemí. Ceny pokojů od 300Kč/osoba/noc. 3km od Kostelce nad Labem. Soukromé parkoviště v objektu.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


http://www.monika.tisice.cz
Mobil(+420) 737 513 096 (Ladislav Vašíček)
 

Detailní popis objektu Penzion Monika ubytování Chrást Penzion Tišice a jeho okolí:

Penzion se nachází cca 15km od Prahy směr Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Mělník nebo Libeznice, Kostelec nad Labem, Mělník v obci TIŠICE. Parkoviště uvnitř objektu. Kapacita objektu 3 pokoje 3 lůžkové a 30 míst k sezení uvnitř vinárny. Venkovní grilování (kýty, selátka) na objednávku pro uzavřenou společnost min. 15 osob. Penzion nabízí ubytování ve 2 až 3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením, TV. Možnost večerního posezení a stravování v útulné vinárně. Možnost připojení k internetu pomocí WIFI. Vinárna nabízí pořádání různých oslav, večírku , svateb, smutečních hostin, atd. Mícháme alkoholické i nealkoholické nápoje dle přání zákazníka. V kuchyni Vám připravíme chutná jídla dle aktuálního jídelního lístku. Přijďte se dobře najíst a popít v útulném prostředí. Otevřeno od 18:00 do 01:00. Zavírací dny úterý, středa.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Monika Chrást - Tišice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Monika

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Monika, které nabízí ubytování ve městě (obci) Chrást - Tišice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Monika. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Chrást - Tišice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.