Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Chotěboř a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


**

 Rekreační Středisko Geofond ubytování Chotěboř

Nabízíme ubytování a stravování ve středisku Geofond,které je vhodné nejen pro individuální rekreaci nebo školení a semináře, pro školy v přírodě, školní výlety, sportovní soustředění atd.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Rekreační Středisko Geofond ubytování Chotěboř a jeho okolí:

Veškeré rekreační objekty jsou řešeny jako bezbariérové, tedy vhodné pro rekreační pobyty invalidních občanů.

Náš personál pro Vás připravil v letních měsících ubytování v chatkách a srubech, celoroční ubytování Vám poskytneme v turistické ubytovně. Můžete plně využít naší nabídky celodenního stravování přímo v rekreačním středisku.

Kapacita ubytování rekreačního střediska je 67 lůžek, z toho je 32 lůžek na společné ubytovně. Pokoje jsou dvoulůžkové až pětilůžkové. V budově je společenská místnost, kuchyňka, WC, umývárny a sprchy. Provoz společné ubytovny je celoroční. Ostatní lůžka jsou ve čtyřech chatách po 4 a 5 lůžkách, dvou srubech po 4 a 5 lůžkách a tzv. "domečku", kde je 8 lůžek. I zde je rozvod teplé a studené vody, kuchyňka a mimo srubů i WC. Provoz od jara do podzimu. V areálu je centrální kuchyně, jídelna - kapacita 36 míst, společenský sál - kapacita 90 míst pro konání svateb a večírků a 120 míat pro pořádání konferencí a školení. Dále se tu nachází herna samostatné sprchy a WC.

Neomezená možnost sportovního využití v létě i v zimě, především pak turistika. Můžeme doporučit malebné údolí řeky Doubravky, které je opředené množstvím pověstí a pás Železných hor, s nimiž je spojena 1000 letá lípa v Klokočově, Sečská přehrada se zříceninou Oheb, zřícenina hradu Lichnice a zámek Žleby s oborou, ve které můžete vidět vzácné bílé jeleny. V zimních měsících můžete navštívit Ski areál Hluboká u Trhové Kamenice nebo Ski areál Hlinsko v Čechách. Dále se nabízí Možnost koupání v nedaleké přehradní nádrži v Chotěboři.

Věříme, že při Vašem pobytu u nás načerpáte spoustu nových sil, jak tělesných, tak i duševních.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko Geofond Chotěboř

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko Geofond

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko Geofond, které nabízí ubytování ve městě (obci) Chotěboř - Chotěboř. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko Geofond. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Chotěboř - Chotěboř, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Bene Chotěboř
***

Penzion Bene
[ ubytování Chotěboř ]

a nejreprezentativnějším hostincům ve městě.Chotěboř Penzion Bene ubytování: Penzion BENE Vám nabízí komfortní ubytování v 6 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkovém pokoji. Každý z pokojů je naprosto jedinečný a poskytuje absolutní pohodlí svým hostům.Železné hory Penzion ubytování Bene Chotěboř pokoje popis: Pokoj č. 1 je stylo ...

Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
nabídka výhodné - Hotel Vysočina Chotěboř
***

Hotel Vysočina
[ ubytování Chotěboř ]

TGM 202.Ubytování Chotěboř hotel Vysočina : Ubytovací prostory hotelu Vysočina prošly rozsáhlou rekonstrukcí a disponujeme kapacitou okolo 60 až 70 lůžek včetně přistýlek. Nabízíme 2 typy ubytování: 18 dvoulůžkových pokojů standard, 2 dvoulůžkové pokoje economy a 2 čtyřlůžkové pokoje economy. Pokoje standard jsou vybave ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou