Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Chomutov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Penzion Hřebíkárna ubytování Chomutov

Penzion Hřebíkárna nabízí k ubytování 13 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmány. Veškeré pokoje mají k dispozici lodžie s posezením a krásným výhledem. Sociální zařízení je součástí každého pokoje. Pokoje jsou vybaveny TV. Připojení k internetu je zdarma, ale
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Hřebíkárna ubytování Chomutov a jeho okolí:

Rekreační centrum Hřebíkárna leží přímo u vstupu do Bezručova údolí v Chomutově, které bylo v roce 2002 vyhlášeno Přírodním parkem. Vede jím naučná stezka Petra Bezruče a protéká řeka Chomutovka. Hřebíkárna je ideálním výchozím bodem do údolí. Kousek od rekreačního centra začíná cyklostezka napojující se na Krušnohorskou magistrálu. Stezku využívají nejen cyklisté, ale i in-line bruslaři a turisté. V zimě je to pak ideální běžkařská trať. Záleží pouze na vás, jaký druh aktivního odpočinku zvolíte. Vedle pohybu v přírodě můžete využít služeb našeho fitness centra, nebo relaxovat v suché sauně s venkovní odpočívárnou a krásným výhledem. Rekreační centrum Hřebíkárna nabízí ubytování pro jednotlivce i pro rodiny s dětmi. Posedět můžete v útulné kavárně nebo v restauraci, kde je vám k dispozici také uzavřený salonek pro pořádání oslav. Jsme také ideálním místem pro pořádání svateb, firemních večírků či posezení v rodinném kruhu.

Penzion Hřebíkárna nabízí k ubytování 13 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmány. Veškeré pokoje mají k dispozici lodžie s posezením a krásným výhledem. Sociální zařízení je součástí každého pokoje.

Pokoje jsou vybaveny TV. Připojení k internetu je zdarma, ale pouze v restauraci nebo v kavárně. Domácí mazlíčci mají vstup povolen, avšak za příplatek.

Restaurace se nachází v nově postavené budově areálu Hřebíkárna, jejíž dominantou je šindelový obklad. Interiér je moderně zařízený ve světlém dřevě s prosklenou stěnou. Restaurace je opticky rozdělena do dvou částí. Zadní část tvoří uzavíratelný salónek s kapacitou 35 osob. Salónek je vybaven projektorem, lze ho proto využít jak pro firemní účely (školení, meeting), tak pro rodinné oslavy či svatby. Přední část je využívána jako restaurace pro veřejnost, její kapacita je 60 míst. Je jen na Vás, zda si vyberete měkké sezení v boxech nebo zvolíte klasické posezení u stolů s židlemi.

Kavárna nabízí příjemné posezení v nekuřáckém prostředí s dětským koutkem. Ideální pro maminky s dětmi, dětské oslavy či pro setkání s přáteli.

Káva „Hřebíkárna“ je dovážena z Chille a čerstvě pražená pro rekreační centrum Hřebíkárna. Samozřejmostí je nabídka všech druhů káv v bezkofeinové úpravě.

Rekreační centrum Hřebíkárna nabízí svým hostům saunování v suché sauně.

Její kapacita je 30 osob. K odpočinku lze využít vnitřní nebo venkovní odpočívárnu.

Mimo otvírací hodiny pro veřejnost je možno si saunu zamluvit i na objednávku.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Hřebíkárna Chomutov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Hřebíkárna

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Hřebíkárna, které nabízí ubytování ve městě (obci) Chomutov - Chomutov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Hřebíkárna. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Chomutov - Chomutov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.