Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Chomutov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Hotel Český Dům ubytování Chomutov

Hotel Český Dům se nachází v klidném prostředí asi 0,8km od centra města. Nabízí kvalitní kuchyni a příjemné ubytování. V létě je v provozu letní zahrádka s obsluhou. V areálu hotelu je také parkoviště, které je v noci hlídané.
Televize umožňuje příjem satelitních programů

Detailní popis objektu Hotel Český Dům ubytování Chomutov a jeho okolí:

Hotel Český Dům se nachází v klidném prostředí asi 0,8km od centra města Chomutov. Nabízí kvalitní kuchyni a příjemné ubytování ve 14 dvojlůžkových až čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 36 lůžek. V létě je v provozu letní zahrádka se zahradním nábytkem a obsluhou. V areálu hotelu je také parkoviště, které je v noci hlídané. Hotel je místo jako stvořené pro pořádání rozličných společenských akcí, ať už pracovních obědů a večeří, narozeninových, svatebních a jiných soukromých oslav.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Český Dům Chomutov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Český Dům

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Český Dům, které nabízí ubytování ve městě (obci) Chomutov - Chomutov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Český Dům. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Chomutov - Chomutov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.