Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Chomutov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Motel Papilio ubytování Chomutov

Podnik rodinného charakteru, čisté a klidné prostředí. Možnost oslav - svatby, narozeniny, školení, atd.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Motel Papilio ubytování Chomutov a jeho okolí:

Nabízíme: ubytování v pokojích s jedním, dvěmi nebo s třemi lůžky, možnost přistýlky. Pokoje pro firemní ubytování (pokoje se slevou)Zahradní posezení s dětským koutkem, grilování, opékání na ohni.Zábava v dancing clubu s muzika, tanec.Nedaleko motelu centrum s obchody, bazén (se saunou, masážemi a fitnes centrem), vzácné kamencové jezero, zoopark, atd.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proMotel Papilio Chomutov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Motel Papilio

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Motel Papilio, které nabízí ubytování ve městě (obci) Chomutov - Chomutov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Motel Papilio. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Motel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Chomutov - Chomutov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.