Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Chomutice a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 4 m/s

Fotogalerie v soukromí Průšová.


Ubytování Chomutice
Ubytování v soukromí ve třech apartmánech po 3 a 5 a 9 lůžkách. Každý apartmán má veškeré vybavení,kuchyňku,wc,koupelnu. Svůj vlastní vchod a posezení.Herna s kulečníkem a šipkami.Velká zahrada,altán a zahr.krb. Dětský koutek. Parkoviště uvnitř objektu.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro v soukromí Průšová

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení v soukromí Průšová, které nabízí ubytování ve městě (obci) Chomutice - Chomutice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení v soukromí Průšová. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení v soukromí věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Chomutice - Chomutice je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.