Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Chodeč Vysoká a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Apartmán Chodeč Kokořínsko ubytování Chodeč Apartmán Vysoká

Pronájem komfortního,zrekonstruovaného bytu s terasou a separatním vchodem ve statku na velmi klidném místě na Kokořínsku. 2 ložnice, koupelna, velká, plně vybavená obytná kuchyň, vstupní hala s krbem, terasa. Kapacita normálně 4 osoby, lze max. až 6 osob
 je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizorem


http://www.apartman-kokorin.cz
Telefon(+420) 724 025 038 (Pavel Seeman)
 

Detailní popis objektu Apartmán Chodeč Kokořínsko ubytování Chodeč Apartmán Vysoká a jeho okolí:

Pronájem kompletně zrekonstruovaného bytu 85 m2 + terasa ve staré zemědělské usedlosti - statku. Naprosto klidné a bezpečné prostředí s výhledem na Středohoří. Ideální pro rodiny s dětmi, cykloturisty, turisty na týdenní pobyt nebo nejméně víkend. Kompletně vybavený prostorný byt s velkou obytnou kuchyní s kompletně vybavením včetně myčky nádobí, komfortní koupelna se sprchovým koutem a vanou, krb, velká terasa. Možnost užívání části velké zahrady, ohniště a grilu. Prostory na úschovu a údržbu kol. Koupání cca 4 km - Harasov, 2 tenisové kurty (zdarma) 1,3 km ve Vysoké, cyklostezka č. 8169 přímo před domem. Zákaz kouření.

Kapacita:

4-5 osob - byt se 2 ložnicemi, koupelnou, velkou obytnou kuchyní, chodbou a velkou terasou, separátní vchod

Cena:

1 250 Kč za den/noc za celý byt, během letních prázdnin 1400 Kč za den/noc, mimo prázdniny nebo 450 Kč za 1 osobu a den/noc (minimálně 2 osoby a minimálně 2 dny/noci) vždy včetně elektřiny, pokud bude do 15kWh za den.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán Chodeč Kokořínsko Chodeč - Vysoká

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Chodeč Kokořínsko

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán Chodeč Kokořínsko, které nabízí ubytování ve městě (obci) Chodeč - Vysoká. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán Chodeč Kokořínsko. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Chodeč - Vysoká, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.