Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Choceň a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 6 m/s

Fotogalerie Penzion Ubytování v soukromí.


Ubytování Choceň
Poskytneme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích o kapacitě 15 osob.K dispozici ke každému pokoji samostatné sociální zařízení,sprchový kout,kuchyň vybavená elektrospotřebiči ., (možnost vaření).Pokoje jsou vybaveny televizorem a satelitem.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Ubytování v soukromí

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion Ubytování v soukromí, které nabízí ubytování ve městě (obci) Choceň - Choceň. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion Ubytování v soukromí. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Choceň - Choceň je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.