Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Choceň a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Ubytování v soukromí ubytování Choceň

Poskytneme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích o kapacitě 15 osob.K dispozici ke každému pokoji samostatné sociální zařízení,sprchový kout,kuchyň vybavená elektrospotřebiči ., (možnost vaření).Pokoje jsou vybaveny televizorem a satelitem.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremRezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Ubytování v soukromí Choceň

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Ubytování v soukromí

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Ubytování v soukromí, které nabízí ubytování ve městě (obci) Choceň - Choceň. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Ubytování v soukromí. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Choceň - Choceň, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.