Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Cheb a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


****

 Hotel Barbarossa ubytování Cheb

Hotel BARBAROSSA leží přímo v historickém jádru města a zajímavostí hotelu je HOTELOVÁ RESTAURACE, která upoutá svými výjimečnými prostory.

Detailní popis objektu Hotel Barbarossa ubytování Cheb a jeho okolí:

Všechny hotelové pokoje jsou komfortně zařízeny a splňují požadavky i náročných hostů.U dvou barů si můžete také vychutnat mixované nápoje našich barmanů.Příjemné posezení nabízí rozkvetlá zimní zahrada s otevírací střechou, která celoročně navozuje pocit středozemního prostředí.Velký sál s tanečním parketem umožňuje pořádání společenských událostí, koncertů apod.V našich hotelových restaurantech je možno pořádat různé rodinnéa firemní oslavy. Je možný také pronájem jednotlivých restaurantů bez nutnosti konzumace - např. semináře, prezentace apod.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Barbarossa Cheb

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Barbarossa

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Barbarossa, které nabízí ubytování ve městě (obci) Cheb - Cheb. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Barbarossa. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Cheb - Cheb, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.