Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Český Rudolec a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s


Penzion Čas ubytování Český Rudolec

Penzion, cyklopenzion, ubytování v pokojích nebo apartmánech s vlastním sociálním zařízením, BTV na každém pokoji, uzamykatelné parkoviště,uzavřený dvůr, kavárna, vinný sklep,venkovní gril,pískoviště, půjčovna kol, to vše v ceně.
Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouK hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnouPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Penzion Čas ubytování Český Rudolec a jeho okolí:

Penzion Čas má 3 dvoulůžkové a jeden jednolůžkový pokoj s WC a sprchovým koutem. Na každém pokoji je lednice,velká šatní skříň i BTV. Dále jsou zde dva apartmány. Dvoulůžkový, 50m2 se samostatnou kuchyní, chdbou a koupelnou se sprchovým koutem a BTV. Rodinný apartmán je dvoupokojový(2x2 lůžka a na každém BTV), kuchyňský a obývací kout, koupelna. Kuchyně jsou kompletně vybaveny. Do všech pokojů a apartmánů jdou přidat přistýlky a všude je také WiFi připojení.

Ve stylové kavárně podáváme snídaně, otevřena je jen pro ubytované, stejně jako vinný sklep. Objekt je uzavřený, parkování v kryté stodole. Dvůr je vybaven venkovním grilem, pískovištěm, domečkem a houpačkou. Vše opět jen pro ubytované hosty. Máme zde půjčovnu kol,helem a trekových holí.

Penzion Čas leží v uprostřed České Kanady. V okolí, je spousta cyklostezek,

rybníků na koupání i rybaření a lesů. Aquapark je 9 km, zastávka uzkokolejé parní dráhy 8km, Trojmezí Čechy,Morava,Dolní Rakousy 10km,

"Malá Hluboká" 100m, Telč-město zapsané v UNESCO 20 km.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Čas Český Rudolec

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Čas

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Čas, které nabízí ubytování ve městě (obci) Český Rudolec - Český Rudolec. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Čas. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Český Rudolec - Český Rudolec, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.