Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Český Rudolec a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s


Ubytování Havlíkovi ubytování Český Rudolec

Nabízíme ubytování v soukromí v patře rodinného domu. Ideální pro rodiny s dětmi nebo větší skupiny lidí.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Ubytování Havlíkovi ubytování Český Rudolec a jeho okolí:

Nabízíme ubytování v soukromí v patře rodinného domu. Ideální pro rodiny s dětmi nebo větší skupiny lidí. Kapacita se skládá ze 3 dvojlůžkových pokojů s možností přistýlky. Samozřejmostí je vlastní vchod, vybavená kuchyň a sociální zařízení. Sportovní vybavení lze uskladnit na připraveném a zabezpečeném místě. Po domluvě možnost využití krbu s posezením se zajištěním naloženého masa.Pobyt psů a koček je možný za poplatek 100 Kč za zvíře na celou dobu pobytu, v případě zvířat do 50 cm.Preferujeme sezónní ubytování od dubna do října (mimo tuto dobu dle domluvy).Cena ubytování: 220 Kč na den za osobu.V případě ubytování na 2 dny a méně: 250 Kč na den za osobuV případě využití celé kapacity(6 lidí, doba pobytu min. 5 dní) slava 10%.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Havlíkovi Český Rudolec

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Havlíkovi

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Havlíkovi, které nabízí ubytování ve městě (obci) Český Rudolec - Český Rudolec. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Havlíkovi. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Český Rudolec - Český Rudolec, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.