Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Český Krumlov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 10 m/s


Penzion Betty ubytování Český Krumlov

Penzion Betty se nachází v klidném prostředí na okraji města Českého Krumlova,15 min.chůze od centra. Poskytne ubytování se samostatným vchodem maximálně osmi hostům ve dvou apartmánech. Parkování vozidel ubytovaných hostů je zajištěno v objektu.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


http://www.penzionbetty.cz/
Telefon(+420) 380 726 335 (alžběta převrátilová)
(+420) 380 726 335 (Alžběta Převrátilová)
 
Mobil(+420) 776 016 850
 

Detailní popis objektu Penzion Betty ubytování Český Krumlov a jeho okolí:

Penzion se nachází na okraji historického města Český Krumlov. Nabízí ubytování celkem pro 8 hostů ve dvou apartmanech. V každém apartmanu je plně vybavena kuchyňka,lednice,terasa se vstupem do zahrady a na parkoviště aut, které je zahrnuto v celkové ceně za ubytování. Na místě je možné si objednat snídaně, které nejsou zahrnuty v ceně za ubytování-60 CZK/osoba.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Betty Český Krumlov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Betty

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Betty, které nabízí ubytování ve městě (obci) Český Krumlov - Český Krumlov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Betty. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Český Krumlov - Český Krumlov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.