Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Český Krumlov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 10 m/s


Hostel Travellers ubytování Český Krumlov

HOSTEL SOUKENICKÁ & HOSTEL PANSKÁ - "ŠNEK" - hostely jsou od sebe vzdáleny pouze 20 m, mají společnou recepci. Tyto starodávné domy ze 13. století se nacházejí jen několik málo metrů od hlavního náměstí v centru města.

Detailní popis objektu Hostel Travellers ubytování Český Krumlov a jeho okolí:

Naše služby: povlečení, skříňky a sprchy v ceně, otevřeno 24h denně, dvůr, půjčování knih, satelitní TV, přístup k internetu, prádelna, denně otevřený bar, příležitostně s živou hudbou, balkon s romantickým výhledem na zámek grilování.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHostel Travellers Český Krumlov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hostel Travellers

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hostel Travellers, které nabízí ubytování ve městě (obci) Český Krumlov - Český Krumlov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hostel Travellers. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hostel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Český Krumlov - Český Krumlov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.