Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Český Krumlov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 10 m/s


Hotel Zahrádka 8 ubytování Český Krumlov

Privat Hotel Zahrádka 8 nabízí romantické ubytování v historické usedlosti z roku 1885. Luxusní apartmány a suite. Český Krumlov 5 km, Golf Club Český Krumlov 3 km.

Detailní popis objektu Hotel Zahrádka 8 ubytování Český Krumlov a jeho okolí:

Romantická atmosféra předminulého století v přívětivé kombinaci se současným komfortem a moderním designem, ladění barev vzbuzuje dojem pobytu u jižních moří.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Zahrádka 8 Český Krumlov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Zahrádka 8

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Zahrádka 8, které nabízí ubytování ve městě (obci) Český Krumlov - Český Krumlov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Zahrádka 8. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Český Krumlov - Český Krumlov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.