Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Český Krumlov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 10 m/s


Penzion Vltava ubytování Český Krumlov

Pension Vltava se nachází v centru starého města v historické budově z 15.století. V roce 1996 byl nově zrekonstruován. Nabízí ubytování se snídaní ve 2, 3 nebo 4-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Pension má kapacitu 16
Detailní popis objektu Penzion Vltava ubytování Český Krumlov a jeho okolí:

V roce 1996 byl nově zrekonstruován. Nabízí ubytování se snídaní ve 2, 3 nebo 4-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Pension má kapacitu 16 lůžek.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Vltava Český Krumlov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Vltava

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Vltava, které nabízí ubytování ve městě (obci) Český Krumlov - Český Krumlov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Vltava. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Český Krumlov - Český Krumlov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.