Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí České Budějovice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 10 m/s


***

 Penzion TILIA ubytování České Budějovice

Penzion rodinného typu. Celoročně pro služební i soukromé pobyty, účast na výstavách, veletrzích, školeních či konferencích. Sezónně ideální pro rodinnou rekreaci. Ubytování v soukromí, snídaně, parkování, zahrada. Cyklisté i domácí miláčci jsou vítáni.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Penzion TILIA ubytování České Budějovice a jeho okolí:

Penzion rodinného typu, v klidné zahradní čtvrti, v blízkosti centra i nádraží. Celoročně pro služební i soukromé pobyty, účast na výstavách, veletrzích, školeních či konferencích. Sezónně ideální pro rodinnou rekreaci. Ubytování v soukromí, snídaně, parkování, zahrada. Cyklisté i domácí miláčci jsou vítáni.Dva prostorné pokoje, jídelna, velká koupelna (vana, sprchový kout), oddělené WC, vše se samostatnými vchody z haly. Možno využít samostatně i jako rodinné apartmá. Možnost posezení v zahradě. Televize, telefon, parkoviště, zahrada, úschova kol. Parkování před domem.Bohatá kontinentální snídaně v ceně 60 Kč je volitelná a je možno ji přiobjednat i při nástupu na ubytování. K dispozici též kuchyňský kout s možností vlastního vaření.Ideální základna pro každého, kdo přijíždí do Českých Budějovic pracovně i za poznáním krás jižních Čech. Výstavy, veletrhy, školení či konference na Výstavišti ČB i jinde ve městě. Památky, kulturní a sportovní aktivity v Českých Budějovicích i okolí.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion TILIA České Budějovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion TILIA

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion TILIA, které nabízí ubytování ve městě (obci) České Budějovice - České Budějovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion TILIA. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě České Budějovice - České Budějovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.