Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí České Budějovice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 10 m/s


***

 Hotel U TŘÍ LVŮ ubytování České Budějovice

Hotel U Tří lvů se nachází v klidném a tichém prostředí středu města, jen 5 minut chůze od nám. Přemysla Otakara II. a nabízí svým hostům k odpočinku 36 standartně vybavených pokojů. K dispozici je restaurace, letní zahrádka, uzamčené parkoviště,salonky
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon


Tel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel U TŘÍ LVŮ ubytování České Budějovice a jeho okolí:

Hotel U Tří lvů nabízí svým hostům k odpočinku 36 příjemných pokojů. Součástí každého z nich je WC/koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, telefon s přímou volbou do celého světa, televizor se satelitním příjmem, radio a minibar, součástí apartmánů je i vysoušeč vlasů.

Z celkové kapacity má 7 pokojů bezbariérový přístup.

Hotelová restaurace nabízí široký výběr z české, sloveské a mezinárodní kuchyně. Vhodná i pro skupiny, pro pořádání seminářů, firemních akcí, rodinných oslav, svatebních hostin, rautů a banketů.

Propojením hotelu s městským domem kultury se nabízí rozsáhlé konferenční možnosti ve všech veřejných prostorách. K dispozici je 6 salonků s plným technickým vybavením, pro reprezentační akce i velký kongresový sál.