Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Černovice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Mlýn ubytování Černovice

Ubytování s kapacitou 45 míst (koupelna, WC, televize a telefon na pokoji), stravování - stylová restaurace a pivnice, salonek s kapacitou 40 míst pro pořádání svateb, školení, seminářů, promocí. Vlastní hotelový rybník, půjčování loděk, lehátek.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAtenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Hotel Mlýn ubytování Černovice a jeho okolí:

Hotel Mlýn je rekonstruovaný barokní mlýn ( původně z roku 1751 ). Přiléhá k němu vlastní dobře zarybněný rybník, který slouží v létě ke koupání a rybaření, v zimě k bruslení. Naši hosté mohou rybařit s velkou nadějí na úlovek.Městečko Černovice leží asi 25 km na východ od historického města Tábor a asi 25 km na západ od Pelhřimova.V blízkém okolí můžete navštívit gotický hrad Kámen s exposicí historických motocyklů ( 10 km ), Kamenici nad Lipou ( 14 km ), Chýnovské jeskyně ( 14 km ), zámeček Červenou Lhotu ( 18 km ), Jindřichův Hradec ( 35 km ), dále pak Telč ( UNESCO, 60 km ), Slavonice ( 80 km ), Český Krumlov ( UNESCO, 90 km ). Hranice s Rakouskem je vzdálená 55 km. V Černovicích má zastávku historická úzkokolejná dráha z Jindřichova Hradce do Obrataně, lze ji použít i při pěších a cyklistických výletech.Cena ubytování v roce 2011 od 400,-Kč/os+den do 543,-Kč/os+den. V ceně je zahrnuta snídaně. Na místě se vybírá rekreační poplatek městu 15,-Kč/den+osoba v produktivním věku.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Mlýn Černovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Mlýn

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Mlýn, které nabízí ubytování ve městě (obci) Černovice - Černovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Mlýn. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Černovice - Černovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.