Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Čelákovice a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Penzion Rotunda ubytování Čelákovice

Pension Rotunda se nachází na Praze východ ve městě Čelákovicích vedle řeky Labe u pískovny Malvíny, kde je dnes koupání a rybaření. V nových prostorách vzniklo osm atypických studií s kompletím sociálním vybavením včetně malé kuchyňky.
K hotelu přísluší parkovištěMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici letní terasagolftenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonTel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Penzion Rotunda ubytování Čelákovice a jeho okolí:

Rádi bychom Vás seznámili s naším rodinným pensionem ROTUNDA, který se nachází na okraji města Čelákovic.Město má přes 10 000 obyvatel, celou infrastrukturu od velkých prodejen, zdravotnického zařízení, řadu restaurací, pizérií, cukráren a ostatních služeb pro Vaši potřebu. Vzdálenost pensionu od hlavního města Prahy je cca 15 km. Na metro Černý most jezdí příměstská MHD nebo České dráhy s velmi dobrým spojením až do centra samotné Prahy.

Pension se nachází na souběhu ulic Na Stráni a Na Nábřeží, leží vedle slepého ramene řeky Labe u přírodního léčivého sirnoželezitého zdroje rašeliny pro Lázně Toušeň.

V těsné blízkosti pensionu se rozkládá jezero Malvíny po bývalé pískovně, které je využíváno k chytání ryb a koupání. V okolí pensionu je velmi krásná příroda se spoustou turistických a cyklistických tras, které vedou podél řeky Labe. Rozsáhlé lesy s udržovanými cyklostezkami, sportovní zařízení pro tenis, plážový volejbal a fotbálek leží v těsné blízkosti pensionu. Golfové hřiště je vzdáleno asi 5 km směrem na Prahu v obci Mstětice.

V současné době proběhla rekonstrukce objektu Rotundy kde ve dvou patrech pro Vás vzniklo osm dvoulůžkových atypických studií se sociálním zařízením a kuchyňkou, prostor pro půjčovnu jízdních kol, venkovní krb s grilem, venkovní posezení a parkoviště pro návštěvníky.