Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Čejkovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Ubytovna Hotelová ubytovna Zemědělské a.s. ubytování Čejkovice

Hotelová ubytovna se nachází v areálu kanceláří Zemědělské a.s.na okraji vesnice.Cena za osobu je 250,- Kč. Možnost uschování kol. Kuchyňka s lednicí, varnou konvicí a mikrovlnkou.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Ubytovna Hotelová ubytovna Zemědělské a.s. ubytování Čejkovice a jeho okolí:

číslo pokoje počet lůžek druh pokoje

č.1 2 sprcha a WC pro tento pokoj je přes chodbuč.2 2 apartmán č.3 3č.4 3 apartmán

č.5 4č.6 3 apartmán

č.7 5č.8 3 apartmán

č.9 4č.10 3 apartmán

č.11 4č.12 2 apartmán

č.13 3č.14 2 apartmán

č.15 3Vždy dva pokoje u sebe mají společnou koupelnu a tvoří apartmá. Pokud se obsadí jenom jeden pokoj z apartmán, na druhý pokoj neubytováváme další osoby.

Celkem 46 lůžek.Ceník je platný do termínu vyhlášení nového ceníku.

Cena za osobu je 250,- Kč.Spolu s ubytováním můžete využít další služby které nabízíme:

-ochutnávky velmi kvalitních odrůdových vín s odborným výkladem ve vinném sklípku

-v sále a přilehlích saloncích Vám přichystáme slavnostní tabuli a občerstvení k promocem, svatebním hostinám, poradám a školením včetně pronájmu sálu pro 500 osob a školících místností

-v restauraci a vinárně podáváme kvalitní levná jídla - příjemný gastronomický doplněk jsou vepřové hodyUvedené ceny jsou včetně 14% DPH

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna Hotelová ubytovna Zemědělské a.s. Čejkovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna Hotelová ubytovna Zemědělské a.s.

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna Hotelová ubytovna Zemědělské a.s., které nabízí ubytování ve městě (obci) Čejkovice - Čejkovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna Hotelová ubytovna Zemědělské a.s.. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Čejkovice - Čejkovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.