Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bystřička a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 16 m/s


Chata Zdeněk Ondráček ubytování Bystřička

Nabízíme ubytování, příjemnou rekreaci, víkendové pobyty, oslavy narozenin, firemní školení, pobyty s dětmi, výlety se skauty a vše co si jen s námi dohodnete v krásném prostředí Beskyd na Chatě pod hrází u přehrady Bystřička.
 je k dispozici letní terasahttp://www.volny.cz/zondracek
Telefon(+420) 731 570 008 (Zdeněk Ondráček)
 
Mobil(+420) 731 570 008
 

Detailní popis objektu Chata Zdeněk Ondráček ubytování Bystřička a jeho okolí:

Naše chata.Je umístěna 300m od vody.Má pět pokojů pro čtyři až šest osob,maximum ubytovaných 22 osob.Tyto pokoje mají patrové postele plně vybaveny k nocování.U kuchyně ledničky pro každý pokoj.společné WC na patře a přízemí.Umyvárny se sprchami v dalším areálu.Dále je v objektu společenská místnost s televizí ke které přiléhájídelna a menší občerstvení pro odpočinek a pohodu.Před chatou ohniště na táboráky a večerní posezení u ohně.V chatě menší kulečník, stolní tenis,v jídelně televize.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata Zdeněk Ondráček Bystřička

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata Zdeněk Ondráček

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata Zdeněk Ondráček, které nabízí ubytování ve městě (obci) Bystřička - Bystřička. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata Zdeněk Ondráček. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Bystřička - Bystřička, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.