Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bystřice pod Hostýnem a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion Sola Gratia ubytování Bystřice pod Hostýnem

Penzion Sola Gratia nabízí ubytování v krásné vile z 2. poloviny 20.století,v obci Bystřice pod Hostýnem-Lázně.Mimo hlavní budovu,je v areálu také menší samostatná budova,letní pavilon, kaple s přednáškovými sály pro 50 posluchačů. Bezbariérový přístup.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Sola Gratia ubytování Bystřice pod Hostýnem a jeho okolí:

Penzion -Hlavní budova- pochází z 30 let, je plně bezbariérový, má recepci, malý bar, jídelnu, společenskou místnost s krbem, knihovnu, zimní zahradu, sklípek a mnoho venkovních teras. Pokoje jsou dvou až čtyř lůžkové, výtah k dispozici, kuchyňka s lednicí. Kapacita 42 lůžek v 16-ti pokojích. Chaloupka je vedlejší budova, kapacita 26 lůžek v 7 pokojích, společenská místnost, kuchyňka k dispozici. Dále je v areálu školící samostatná budova /kaple/, letní pavilon pro turisty Kuželna a parkoviště. Velké plochy luk s hřištěm, bungalovem, ohniště. Domácí kuchyně výborné kvality, vaříme vegetariánskou i makrobiotickou stravu. Slevy při skupinovém ubytování nad 20 osob s plnou penzí.

Středisko je vhodné pro rodinné dovolené, skupinky všech směrů, školení, svatby, oslavy, víkendové procházky po okolí, aj.

V Hlavní budově je zdarma internetové připojení. Na Chaloupku je možné vzít malého pejska rovněž zdarma. Televizor půjčujeme na pokoje. Možnost využít pinpongový stůl, dětské hřiště, v létě menší bazének.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Sola Gratia Bystřice pod Hostýnem

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Sola Gratia

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Sola Gratia, které nabízí ubytování ve městě (obci) Bystřice pod Hostýnem - Bystřice pod Hostýnem. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Sola Gratia. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Bystřice pod Hostýnem - Bystřice pod Hostýnem, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Apartmány Slobodova Bystřice pod Hostýnem
***

Apartmány Slobodova
[ ubytování Bystřice pod Hostýnem ]

vybavená kuchyň, pračka, TV, DVD, internet zdarma. Po dohodě možnost pronajmout celý dům.Apartmány Slobodova Bystřice pod Hostýnem služby V patře vily s apartmány Slobodova se nachází společná místnost s pračkou, sušičkou, sušákem na prádlo, žehlicím prknem a žehličkou. V suterénu je společenská místnost s plynovým krb ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem