Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bystřice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion Stadion ubytování Bystřice

Sportovně relaxační ubytovací zařízení,v těsné blízkosti krytého bazénu,sportovních hal na squash,tenis,volejbal,házenou atd..Penzion je v areálu fotbalového hřiště a restaurace Stadion.Pro naše ubytované poskytujeme polopenzi i plnou penzi.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Penzion Stadion ubytování Bystřice a jeho okolí:

Nabízíme celkem 24 ubytovacích kapacit s možností přistýlky.V přízemí penzionu je možnost ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích s vl. sociálním zařízením,čtyř a tří lůžkový pokoj se společnou předsíňkou,wc,sprchovým koutem.V 1n.p. nabízíme dvoulůžkový pokoj,tří lůžkový pokoj a dva pokoje s celkem 8 lůžky aspolečnou předsíňkou.Sociální zařízení je společné na patře.Ubytování je vhodné pro kolektivy,sportovní soustředění či rodiny s dětmi.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Stadion Bystřice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Stadion

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Stadion, které nabízí ubytování ve městě (obci) Bystřice - Bystřice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Stadion. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Bystřice - Bystřice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.